„Ja i autyzm” – uczniowie PCE technikum z projektem w SP7

Uczniowie klasy ITLa  i II Tbe Powiatowego Centrum Edukacji w Lęborku  biorący  udział
w Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” zaprezentowali uczniom  klas szóstych Szkoły  Podstawowej nr 7
w Lęborku założenia projektu.

Realizują projekt społeczny o tematyce „Zdrowie i sport”, który nosi nazwę „Ja i autyzm”. Celem  projektu jest rozszerzenie wiedzy dotyczącej autyzmu i zmienienie nastawienia do osób nim dotkniętych wśród młodzieży. Największe korzyści dla młodzieży realizującej projekt społeczny w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” jest rozwój kompetencji przyszłości – komunikacji, kreatywności, kreatywnego myślenia. Uczą się wielu praktycznych umiejętności takich jak:  planowania swoich działań,  rozmowy i korespondencji z mediami i potencjalnymi partnerami, pracy w grupie, komunikacji interpersonalnej i zarządzania.

Projekt realizują:
Zuzanna Michalak,
Kacper Treder,
Aleksandra Pioch,
Wiktor Łukaszuk,
Zosia Różewska

Zapraszamy wszystkich od odwiedzenia i oddania like na wskazanych profilach:
Instagram: @ja_i_autyzm_zwzt
Facebook: ja i autyzm