Uroczystość wręczania zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych

Dnia 4 marca 2019 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Naszą szkołę reprezentował laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego, uczeń klasy VIIg- Igor Czuprewicz. Był on jednym z dwóch reprezentantów uczniów szkół podstawowych powiatu lęborskiego. Jest to ogromne osiągnięcie. Tytuł laureata uprawnia naszego ucznia do: otrzymania najwyższej oceny rocznej z przedmiotu objętego konkursem- w tym przypadku z języka niemieckiego, przyjęcia do wybranej publicznej szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności oraz zwolnienia z części egzaminu ósmoklasisty- języka obcego nowożytnego. Laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.