Wizyta Policjantki i Mrówki w klasach 0-III

28 września uczniowie klas 0-III wzięli udział w zajęciach profilaktycznych, które poprowadziła pani policjant z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Policjantka rozmawiała z uczniami na temat bezpiecznego poruszania się po ulicach, chodniku, w drodze do i ze szkoły oraz o zachowaniu zasad bezpieczeństwa na jezdni w dzień i po zmroku.

Pani Policjant przypomniała też dzieciom o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu lub tornistrze, a „Mrówka’ rozdała uczniom odblaski i kolorowanki.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoją wiedzą, zadawały ciekawe pytania.

Uczniowie klas pierwszych uzyskaną wiedzę mogli zastosować w praktyce podczas spaceru na pobliskie skrzyżowanie.

Koordynatorami spotkania były Panie: Alicja Świtka, Marzena Lange oraz Pan Dagmar Rzoska.

Bardzo dziękujemy!