Wyjazd integracyjny klasy VIIg, IIIa i IIIg

W piątek 27.10.2017r. uczniowie klas: VIIg, IIIa i IIIg wyruszyli na wycieczkę integracyjną  razem z wychowawcami – p. Kosińską, p. Labuda, p. Kurzydło i nauczycielem języka angielskiego- p. Gwazdacz-Białaszewską. Celem naszej wyprawy był park trampolin „Jump City” w Rumi. Podczas tej wizyty uczniowie mieli okazję uczestniczyć w lekcji wychowania fizycznego. Pełen energii instruktor na początku przeprowadził intensywną rozgrzewkę, próbował nauczyć nas różnych sztuczek i trików, abyśmy wykorzystali je następnie na trampolinach. Po wyczerpującej rozgrzewce odbyły się zabawy na trampolinach, gdzie można było przetestować swoją siłę, spryt, wytrzymałość i równowagę. Niektórzy z nas skakali niczym gazele, inni wykonywali akrobacje i salta, a jeszcze inni próbowali zagrać w kosza czy zbijaka. Każdy miał okazję przejść przez tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami, wspinać się po ściance, przejść po linie. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, opiekunowie również. Czas upłynął nam niewiarygodnie szybko.

Po wyczerpujących- „innych” zajęciach wychowania fizycznego, wszyscy poczuli się głodni i udali się na regenerujący posiłek. W drodze powrotnej każdy wspominał dobrą zabawę. Do Lęborka wróciliśmy trochę zmęczeni, ale przede wszystkim radośni i naładowani pozytywną energią. Ten wyjazd na pewno będziemy wspominać długo z nieukrywaną przyjemnością.