Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Bohaterów Westerplatte
w Lęborku

SP7 w Lęborku - adres
ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork

Wyniki konkursu „AKTYWNE I BEZPIECZNE FERIE”

Wyniki konkursu „AKTYWNE I BEZPIECZNE FERIE”

Na początku lutego 2024 r. został ogłoszony Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla kl. I- III „Aktywne i bezpieczne ferie”. Wszyscy uczestnicy konkursu wykonali piękne prace propagujące aktywny styl życia oraz bezpieczne gry i zabawy na śniegu. Każda praca zwierała wierszyk nawiązujący do bezpieczeństwa. Komisja konkursowa przyznała  następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce – Mikołaj Kargul

II miejsce – Nikodem Schipplock

III miejsce – Nina Mielewczyk

Wyróżniania otrzymali:

Jakub Jóźwikowski

Szymon Ławniczak

Jacek Kropski

Serdecznie gratulujemy !

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w środę, 28 lutego 2024 r. o godz. 10.40 w sali 27.