Żywa lekcja historii 😊⏳

W piątek uczniowie klas piątych mieli okazję wziąć udział w żywej lekcji historii – odwiedziła nas młodzież z Lęborskiego Bractwa Historycznego📖🏰. Igor Kubisiak, Dawid Babij, Maciej Budkowski, Daniel Wątroba oraz Filip Dawidowski wcielili się w średniowiecznych rycerzy⚔️. Uzupełniając takiej nie typowej formie treści programowe klasy V, opowiedzieli nam fascynujące historie o tamtych czasach, demonstrowali elementy walki rycerskiej, strojów, zbroi i narzędzi, którymi posługiwali się rycerze.🗡️⏳🏰 Podczas spotkania uczniowie mogli potrzymać w rękach te niezwykłe atrybuty i tym samym, przekonać się jak wielkiej sprawności i wprawy wymaga umiejętność władania nimi. Żywą lekcję historii zorganizowała Pani Agnieszka Laskowska🥰.

Dziękujemy za bardzo emocjonującą lekcję!